Alapszervezetek

 

Csemadok Pozsonyi Városi Választmánya

Elnök:

Jégh Izabella (m.e.)

Titkár:

Lengyel Bea

S.sz.

Alapszervezet

Elnök

1.

Pozsonypüspöki

Nagy Elza

2.

Ligetfalu

Zsidek Veronika

3.

Óváros

Molnár Rozália

4.

Újváros

Balta Aranka

Csemadok Szenci Területi Választmánya

     
 

Elnök:

Bárdos Gyula

 

Titkár:

Fekete Mára

S.sz.

Alapszervezet

Elnök

1.

Éberhard

Valacsay Edit

2.

Fél

Farkas Márta

3.

Szenc I.

Erdélyi Júlia

4.

Gútor

Bognár Zsuzsanna

5.

Dunaújfalu

Vitálos Gizella

6.

Magyarbél

Danter  Ferenc

7.

Hegysúr

Bors Etelka

8.

Zonctorony

Mundi Timea

9.

Boldogfa

Časný  Alajos

10.

Réte

Pomichal Mária

11.

Szenc II.

Sándor Zoltán

12.

Vők

jelenleg nincs elnök

13.

Egyházfa

jelenleg nincs elnök

Csemadok Galántai és Vágsellyei Területi Választmánya

Elnök:

Baranyai Alajos

Titkár:

Mézes Rudolf

S.sz.

Alapszervezet

Elnök

1.

Alsóhatár

Tánczos Vilmos

2.

Alsószeli

Zsalkovics Ildikó

3.

Deáki

Baros Jolán

4.

Diószeg

Vígh Sándor

5.

Vágfarkasd

Iván Gyula

6.

Feketenyék

Losonszky Margit

7.

Felsőkirályi

Soka József

8.

Felsőszeli

Mészáros Magdolna

9.

Galánta

Takács Imre

10.

Hidaskürt

Szabó Dénes

11.

Jóka

Szabó Zoltán

12.

Királyrév

Erdélyi Csaba

13.

Kismácséd

Nagy Mónika

14.

Nagyfödémes

Száraz Erzsébet

15.

Nagymácséd

Gál Gyula

16.

Nádszeg

Rózsa Beatrix

17.

Negyed

Izsák Edit

18.

Kajal

Kosztolányi Tibor

19.

Kosút

Botló Péter

20.

Pered

Jurás Lívia

21.

Sókszelőce

Vadkerti Zita

22.

Taksony

Mészáros Márta

23.

Tallós

Sárkány Beáta

24.

Tornóc

Suba Anna

25.

Tósnyárasd

Sándor Ilona

26.

Vága

Andrisák Viola

27.

Vágkirályfa

Jánoska Szilvia

28.

Vágsellye

Botka Ferenc

29.

Vezekény

Hobot Erika

30.

Vízkelet

Pék Éva

31.

Zsigárd

Baranyay Alajos

Az alapszervezetek elnökeinek név-, cím- és telefonjegyzéke ITT található.

Csemadok Dunaszerdahelyi Területi Választmánya

Elnök:

Sátor Zoltán

Titkár:

Lázok Attila

S.sz.

Alapszervezet

Elnök

1.

Alistál

Sátor Zoltán

2.

Apácaszakállas

Csepy Piroska

3.

Béke

Magyarics Zoltzán

4.

Bős

Nagy Anikó

5.

Csákány

Köles Zsuzsanna

6.

Csallóközcsütörtök

Valacsai Zsuzsanna

7.

Csallóközkürt

Papp Ilona

8.

Csiliznyárad

Miklós Dénes

9.

Csilizradvány

Bodó Richárd

10.

Csilizpatas

Füssy Pétzer

11.

Dunaszerdahely Vámbéry Ármin

Csóka Klára

12.

Egyházgelle

Zöld László

13.

Ekecs

Varga Gyula

14.

Felbár

Papp Tímea

15.

Felsővámos

Dosztig Pál

16.

Hodos

Győri Béla

17.

Illésháza

Kiss László

18.

Izsap

Tóth Márta

19.

Jányok

Méry Margit

20.

Kismagyar

Szamaránszky Edit

21.

Lég

Szalay Márta

22.

Nagyabony

Németh Angelika

23.

Nagymegyer

Varga László

24.

Nagypaka

Edmár Mária

25.

Nagyszarva

Labancz Tamara

26.

Nyárasd

Nagy Erika

27.

Nyékvárkony

Fodor Lajos

28.

Padány

Lázok Attila

29.

Pozsonyeperjes

Rigó Sándor

30.

Sárosfa

Földváry Terézia

31.

Somorja

Nagy Péter

32.

Süly

Brezovszky Éva

33.

Tárnok

Lengyel István

34.

Tejfalu

Andrássy István

35.

Vajka

Pajly Krisztina

36.

Vásárút

Papp Károly

Csemadok Komáromi Területi Választmánya

 

Elnök:

Petheö Attila

Titkár:

Vass Laura

S.sz.

Alapszervezet

Elnök

1.

Bátorkeszi

Miriak Ferenc

2.

Bogya

Mayer Barbara

3.

Búcs

Grajsky Szabó Szilvia

4.

Csicsó

Bödők Károly

5.

Dunamocs

Lajos András

6.

Dunaradváby

Varga Katalin

7.

Ekel

Vass Laura

8.

Komáromfüss

Farkas Károly

9.

Gellér

Kovács Adél

10.

Gúta

Hájas Irén

11.

Hetény

Smahó Viktória

12.

Imely

Sporná Sarolta

13.

Izsa

Izsák Elvíra

14.

Karva

Trencsík Ágota

15.

Keszegfalva

Kertész Ildikó

16.

Kolozsnéma

Szalay Rozália

17.

Komárom

Stubendek László

18.

Lakszakállas

Domonkos Zsuzsanna

19.

Madar

Borsányi Júlia

20.

Marcelháza

Cuczor Anikó

21.

Martos

Zsigó Anna

22.

Megyercs

Farkas Adél

23.

Naszvad

Dobosi Róbert

24.

Nemesócsa

Nagy Julianna

25.

Ógyalla

Radosicky Györgyi

26.

Őrsújfalu

Várady Kornélia

27.

Path

Zsapka Etelka

28.

Perbete

Török Sarolta

29.

Szentpéter

Szabó Gabriella

30.

Tany

Bankó Ilona

31.

Vágfüzes

Ruhás Terézia

32.

Szilas

Tóth Péter

Az elnökök adatai megtalálhatók ITT!

Csemadok Érsekújvári Területi Választmánya

Elnök:

Kantár Éva

Titkár:

Kovács Tamás

S.sz.

Alapszervezet

Elnök

1.

Andód

Puss Péter

2.

Bajta

Izrael Diána

3.

Baracska

Krčmár Zsuzsanna

4.

Bart

Bartal Mónika

5.

Béla

Hambalík Sándor

6.

Bény

Koczka Gyula

7.

Besenyő

Bukai Mátyás

8.

Ebed

Somogyi Viktória

9.

Érsekújvár

Reméň Eva

10.

Fűr

Petrík Mária

11.

Garamkövesd

Parkanksky Gizela

12.

Garampáld

Góra Mónika

13.

Helemba

Fóthi Tamara

14.

Ipolyszalka

Dikácz Zsuzsa

15.

Kamocsa

Tóth Irma

16.

Kéménd

Barti Éva

17.

Kicsind

Bajtek Mónika

18.

Kisgyarmat

Mészáros Júlia

19.

Kisújfalu

Szabó Ilona

20.

Köbölkút

Dudás Anita

21.

Kürt

Balogh László

22.

Libád

Bochnicska Andrea

23.

Muzsla

Szilva Anikó

24.

Nagykér

Száraz László

25.

Nagylót

Gyény Zsolt

26.

Nána

Dániel Erzsébet

27.

Párkány

Boócz Mária

28.

Szimő

Kantár Éva

29.

Szőgyén

Kunyik Tamás

30.

Tardoskedd

Mogrovič Magdolna

31.

Udvard

Salgó Tibor

32.

Kürt Re:Generáció

Sütő Sára

Csemadok Nyitrai Területi Választmánya

Elnök:

Gyepes Lajos

Titkár:

 

S.sz.

Alapszervezet

Elnök

1.

Kolon

Süttő Renáta

2.

Zsére

Bencz Aranka

3.

Geszte

Brath Valéria

4.

Felsőaha

Bujalko Mónika

5.

Nyitracsehi

Csámpai Balázs

6.

Lédec

Buday Mihály

7.

Kalász – Új Hajtás

Gyepes Lajos

8.

Alsóbodok

Alsóbodok

9.

Csiffár

Koczák Margit

10.

Berencs

Kovács János

11.

Csitár

Matyus Etelka

12.

Nagycétény

Motesicky Ida

13.

Pográny

Tóth Borbála

14.

Gerencsér

Varga Zsuzsanna

15.

Gímes

Bencz Margit

Csemadok Lévai Területi Választmánya

Elnök:

Török Alfréd

Titkár:

Duba Ernő

S.sz.

Alapszervezet

Elnök

1.

Alsószemeréd

Kovácsik Béla

2.

Barsvárad

Kozma Ernő

3.

Bese

Besse Anikó

4.

Bori

Karasi György

5.

Csata

Antal Piroska

6.

Deménd

Balla Lajos

7.

Egeg

Kunstár Gyula

8.

Farnad

Nagy Ella

9.

Fegyvernek

Mészáros András

10.

Felsőpél

Paksi Valéria

11.

Felsőszecse

Végh Gábor

12.

Garamsalló

Nagy Gyula

13.

Garamszentgyörgy

Duba Mária

14.

Hontfüzesgyarmat

Duba Ágota

15.

Ipolybél

Balla Attila

16.

Ipolyfödémes

Molnár László

17.

Ipolypásztó

Németh Anna

18.

Ipolyság

Pálinkás Tibor

19.

Ipolyszakállos

Marsal András

20.

Ipolyvisk

Kassai Ildikó

21.

Kálna

Turay László

22.

Kéty

Bohák Csaba

23.

Kiskér

Tóth József

24.

Kisölved

Süveg Angelika

25.

Lekér

Beňo Mária

26.

Léva

Török Alfréd

27.

Lontó

Svanczár Katalin

28.

Nagyod

Nagy Gyula

29.

Nagyölved

Szalma Klára

30.

Nagysalló

Dora Lajos

31.

Nagytúr

Pásztor József

32.

Nyírágó

Gaál Edit

33.

Oroszka

Koncz Zoltán

34.

Palást

Szarka Katalin

35.

Sáró

Kajtár Éva

36.

Szalatnya

Szarka Melinda

37.

Százd

Sznyida Zoltán

38.

Tesmag

Šaróka Mária

39.

Tompa

Polyák Mária

40.

Vámosladány

Vitál István

41.

Zalaba

Michlian Etelka

42.

Zselíz

Batár Péter

43.

Zsemlér

Hornyák Béla

Csemadok Nagykürtösi Területi Választmánya

Elnök:

Balogh Gábor

Titkár:

Kliment Éva

S.sz.

Alapszervezet

Elnök

1.

Apátújfalu

Tóth Teréz

2.

Bussa

Bombor Ivett

3.

Csáb

Zatyko Ferenc

4.

Csalár

Farkas Sándor

5.

Inám

Bodzsár Gyula

6.

Ipolybalog

Lenicky Anett

7.

Ipolyhídvég

Cibula Magdolna

8.

Ipolykeszi

Böjtös Norbert

9.

Ipolykér

Lőrinc Mária

10.

Ipolynyék

Pobori Sándor

11.

Ipolyszécsényke

Kliment Éva

12.

Ipolyvarbó

Kois Szilvia

13.

Kelenye

Hegedűs Jolán

14.

Kőkeszi

Donč Bojtos Katalin

15.

Kóvár

Gresina Erzsébet

16.

Lukanénye

Balko Zsófia

17.

Nagycsalomja

Vanda Zsófia

18.

Nagykürtös

Balík László

19.

Óvár

Mester Erika

20.

Szécsénykovácsi

Filip József

21.

Zsély

Böhm András

Csemadok Losonci Területi Választmánya

Elnök:

Koronczi Ferenc

Titkár:

Galcsík Károly

S.sz.

Alapszervezet

Elnök

1.

Béna

Vass Erika

2.

Bolyk

 

3.

Csákányháza

Gyüre Erika

4.

Fülek

Szvorák Zsuzsa

5.

Fülekkovácsi

Gál Veronika

6.

Kalonda

Erdélyi Erzsébet

7.

Losonc

Hahn Éva

8.

Nagydaróc

 

9.

Perse

 

10.

Püspöki

Katona Éva

11.

Ragyolc

Póczos József

12.

Rapp

Ocsovai Teréz

13.

Sávoly

 

14.

Terbeléd

Szatmáry Ildikó

15.

Vilke

Kovács Mária

Csemadok Rimaszombati Területi Választmánya

Elnök:

Tóth Csilla

Titkár:

Povinszky Elvíra

S.sz.

Alapszervezet

Elnök

1.

Abafalva

Kosztúr Ilona

2.

Ajnácskő

Szamos Zsuzsa

3.

Almágy

Agócs Ildikó

4.

Balogfalva

Kovács Judit

5.

Balogiványi

Žilka József

6.

Bátka

Gyurán Ágnes

7.

Csíz

Ország István

8.

Détér

Csank Tímea

9.

Dobóca

Gotlibet Annamária

10.

Feled

Csobó Zsuzsa

11.

Gesztete

Albert Éva

12.

Jánosi

Kovács Péter

13.

Jeszte

Magyar Rozália

14.

Lénártfalva

Csók Dóra

15.

Nagybalog

Pál Csaba

16.

Óbást

Tömösváry Mária

17.

Péterfalva

Pelle Hilda

18.

Rimaszécs

Stubendek Márta

19.

Rimaszombat

Cerovsky Gyula

20.

Simonyi

Gál Hajnalka

21.

Tamásfalva

Máté Mária

22.

Újbást

Pál Sarolta

Csemadok Tornaljai Területi Választmánya

Elnök:

Mikó Attila

Titkár:

Balajti Lajos

S.sz.

Alapszervezet

Elnök

1.

Tornalja

Schwartz Katalin

2.

Deresk

Juhász Béla

3.

Gice

Brockó Béla

4.

Zsór

Csizmadia Zoltán

5.

Hubó

Hubay Adél

6.

Felsőrás

Miklós Aladár

7.

Alsófalu

Oravecz István

8.

Felsővály

Herényi Károly

9.

Alsóvály

Mikó Zoltán

10.

Gömörszkáros

ntű. Tóth László

11.

Lévárt

Halász Márta

12.

Sajógömör

Tóth Erzsébet

Csemadok Rozsnyói Területi Választmánya

Elnök:

Zsemlicska Mária

Titkár:

Füzék Erzsébet

S.sz.

Alapszervezet

Elnök

1.

Barka

Kovács Iveta

2.

Beretke

Görgei Renáta

3.

Berzéte

Dókus Valéria

4.

Borzova

Mezei Lajosné

5.

Csucsom

Szőllős Sándor

6.

Dernő

Bakos Erzsébet

7.

Gömörhorka

Ötvös Sándor

8.

Gömörpanyit

Majoros Zsolt

9.

Hárskút

Korintus László

10.

Hosszúszó

Szcsuka Edit

11.

Jablonca

Cseh Angéla

12.

Jólész

Racsko Zoltán

13.

Kecső

Tóth Miklós

14.

Körtvélyes

Dobos Mária

15.

Kőrös

Zsemlicska Mária

16.

Krasznahorkaváralja

Prékop Mária

17.

Lekenye

Kulik Szilvia

18.

Lucska

Fazekas Mónika

19.

Pelsőc

Dúdorné Makkai Beáta

20.

Rozsnyó

Füzék Erzsébet

21.

Szádalmás

Kardos Gabriela

22.

Szalóc

Hurák Ottó

23.

Szilice

Deli Béla

24.

Tornagörgő

Balázs Erzsébet

25.

Várhosszúrét

Ambrúzs József

Csemadok Szepsi Területi Választmánya

Elnök:

Csoltkó Jenő

Titkár:

Zborai Imre

S.sz.

Alapszervezet

Elnök

1.

Nagyida

Erdélyi Gábor

2.

Torna

Komjáti Attila

3.

Csécs

Snyír József

4.

Buzita

Boda Ferenc

5.

Somodi

 

6.

Jászó

Koronczi Gyula

7.

Debrőd

Csabala Ilona

8.

Szepsi

Köteles László

9.

Jánok

Szűcs Krisztína

10.

Péder

Soltész István

11.

Reste

Kalász Ferenc

12.

Áj

Červeny Éva

13.

Zsarnó

Máthé Jolán

14.

Bódvavendégi

Horváth István

15.

Szádudvarnok

Simkó Csaba

16.

Tornaújfalu

Koleszár János

17.

Gombos

Fügedi Imre

18.

Kenyhec

Motyka Ildikó

19.

Hím

Bubenko György

20.

Perény

Soltész Ferenc

21.

Felsőlánc

Kapalo Róbert

22.

Alsólánc

Nagy Beáta

23.

Miglécnémeti

Szitás János

24.

Abaújszina

Erőss Attila

25.

Tornahorváti

Köteles Miklós

26.

Magyarbőd

Pribék Gábor

27.

Méhész

Demeter Ferenc

28.

Bodolló

Vatraj Margit

29.

Szádelő

Fecsu Tünde

30.

Szeszta

Tóth Ivett

31.

Komaróc

Buzsicky József

32.

Makranc

Pelegrin János

Csemadok Kassai Városi Választmánya

Elnök:

Kolár Péter

Titkár:

 

S.sz.

Alapszervezet

Elnök

1.

Városi nyugdíjas szervezet

Béres Viktor

2.

Magyar nők szervezete

Faber Timea

3.

Óvárosi helyi szervezet

Reiter Krisztina

4.

Északi Szervezet

Göőz László

5.

Újvárosi helyi szervezet

Gáll István

6.

Tóparti szervezet

Hlavács Mária

7.

Kikelet Ifjúsági Közösség

Mátyás Flórán

8.

Szakkay József Szakközépiskola

Matej Éva

9.

Márai Sándor Alapiskola

Kekenák Szilvia

10.

Csermely Kórus

Havasi József

11.

Magyar Óvoda

Balogh Valéria

12.

Thália Színház

Czajlik József

13.

Magyar Iparisták Klubja

Buday Ernő

14.

Szent István Társulás

Buday Ernő

Csemadok Királyhelmec Területi Választmánya

Elnök:

Kopasz József

Titkár:

Gecse Erzsébet

S.sz.

Alapszervezet

Elnök

1.

Ágcsernyő

Fedič Valéria

2.

Bacska

Kocsis Alica

3.

Bári

Horkay Árpád

4.

Battyány

Kocsis Mária

5.

Bély

átszervezés alatt

6.

Bodrogszerdahely

Tokárčík Alexandra

7.

Boly

Mátyás Katalin

8.

Borsi

Szegedy Mária

9.

Csarnahó

átszervezés alatt

10.

Dobra

Simon László

11.

Királyhelmec

átszervezés alatt

12.

Kisgéres

Dr. Paholics Ildikó

13.

Kistárkány

átszervezés alatt

14.

Kiskövesd

Máté Etel

15.

Kistoronya

Kovács Valéria

16.

Ladmóc

átszervezés alatt

17.

Lelesz

átszervezés alatt

18.

Nagygéres

Tekeľ Andrea

19.

Nagykövesd

Nagy Erzsébet

20.

Nagytárkány

Kopasz József

21.

Örös

Mgr.Pirigyi Mária

22.

Perbenyik

Fülöp Pál

23.

Pólyán

Németh Judit

24.

Rad

Petro Ferenc

25.

Szentes

Pusztai József

26.

Szentmária

Nagy Klára

27.

Szinyér

Ing. Kondás Magdolna

28.

Szolnocska

átszervezés alatt

29.

Szomotor

Miklós Jarmila

30.

Szőlőske

Soltész Ildikó

31.

Tiszacsernyő

Szivolics Mária

32.

Véke

Orgován Ibolya

33.

Zemplén

átszervezés alatt

34.

Zétény

Mgr.Szakszon Anna

35.

Imgre

Ádám Erzsébet

Csemadok Nagykapos Területi Választmánya

Elnök:

Gabri Rudolf

Titkár:

Vályi Edit

S.sz.

Alapszervezet

Elnök

1.

Bés

Boczán Alica

2.

Budaháza

Juhász Natália

3.

Deregnyő

Kássa Melinda

4.

Dobóruszka

Varga László

5.

Homonna

Csontos Árpád

6.

Iske

Palágyi Katalin

7.

Kaposkelecsény

Molnár Károly

8.

Kaposkelecsényi Bercsényi Miklós

Kovács Andor

9.

Kisráska

Horkay László

10.

Mokcsamogyorós

Bálint Katalin

11.

Nagykapos

Mihók Gábor

12

13.

Nagyszelmenc

Finire Nagyszelmenc

Matyi Tamás

14.

Nagyráska

Jakab Elemér

15.

Szirénfalva

Marczi Gizella

16.

Vaján

Kőmíves Attila

Alapszervezetek összesen:

397

   

Pozsony-város

4

Szenc

13

Galánta és Vágsellye

31

Dunaszerdahely

36

Komárom

32

Érsekújvár

32

Nyitra

15

Léva

43

Nagykürtös

21

Losonc

15

Rimaszombat

22

Tornalja

12

Rozsnyó

25

Szepsi

32

Kassa-város

14

Királyhelmec

35

Nagykapos

15

 

397

 

Friss hírek, események

Dr. Simek Viktor - Zoboralji képek

Dr. Simek Viktor, rajztanár és karnagy, Zoboralja szülöttje. Kántor-tanító családban született 1941. október 28-án, Zsérén. A tanítói oklevél megszerzése után Ipolyszalkán, Köbölkúton majd Nagykéren tanított. 1971-ben Gímesre került, majd a fordulat után 1990 óta nyugdíjba vonulásig az...

VI. Őszi Találkozó

A Csemadok Lévai Területi Választmánya és Palásti Alapszervezete idén is megrendezi az Öszi Találkozót, melynek hatodik évfolyamára  2018. november 17-én, szombaton, 15 órai kezdettel kerül sor a palásti kultúrházban. A rendezvényen, mely a Nagykürtösi és a Lévai járás Csemadok...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>